USPEH NAŠIH UČENCEV NA PODROČNEM TEKMOVANJU ŠKL MDO

Objavljeno: 13.01.2019 | Avtor: zvonka Jevševar Kumelj

Sobota, 12. 1. 2019, je na naši šoli minila v znamenju igre med dvema ognjema. Na področnem tekmovanju ŠKL so se v športni dvorani v treh starostnih kategorijah med seboj pomerili učenci iz OŠ Šmarje pri Jelšah, OŠ Šentjur, OŠ Škocjan ter učenci naše šole.

Prvošolci in drugošolci, pod vodstvom učiteljice Vanje Požgaj Ferenčak, so kljub zaradi odsotnosti ključnih igralcev okrnjeni ekipi uspeli osvojiti tretje mesto. Učenci 3. in 4. razreda z mentorico Zvonko J. Kumelj ter učenci 5. in 6. razreda z mentorjem Maticem Stegnetom so s taktično in borbeno igro prepričljivo zmagali vse tri tekme ter se tako uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 11. maja v Lipici.

Ponosni pa smo lahko še na uspeh naših tekmovalcev v metu žoge. Od vseh ekip na tekmovanju sta  bila namreč prav med našimi tekmovalci učenka in učenec, ki sta prejela nagrado za najhitrejši met; to sta Nika Medved iz 6. a in Ivan Popovski iz 6. b razreda.

Zahvaljujemo se vsem navijačem, ki ste v soboto bodrili naše tekmovalce, tem pa iskreno čestitamo za odlične dosežke.