TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Objavljeno: 9.03.2015 | Avtor: mlampret

Šolsko tekmovanje 9. 12. 2014:

9. decembra 2014 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine. 38 učencev se je preizkusilo v znanju teme 2000 let Emone – Rimljani na Slovenskem. Bronasta priznanja je usvojilo 12 učencev: Ana Trbovc, Tinkara Jene, Eva Zala Kobal, Nina Krejan, Monika Seničar, Tara Vovk, Marko Mastnak, Sara Zabasu, Jakob Lekše, Urša Prah, Anja Popelar in Mihael Zeme.

Področno tekmovanje 3. 2. 2015:

7 učencev je na področnem tekmovanju v Brežicah 3. 2. 2015 pokazalo široko znanje o Rimljanih  in blestelo med vsemi tekmovalci. Srebrno priznanje so prejeli: Ana Trbovc, Tinkara Jene, Eva Zala Kobal, Nina Krejan, Monika Seničar, Marko Mastnak in Sara Zabasu.

Čestitamo!

Državno tekmovanje 14. 3. 2015

151 učencev iz vse Slovenije se bo 14. 3. 2015 udeležilo državnega tekmovanja v Ljubljani, kjer bodo tekmovalci morali dokazati, da resnično obvladajo rimsko zgodovino. Med njimi bodo tudi 4 naše učenke:  Ana Trbovc, Tinkara Jene, Eva Zala Kobal in Nina Krejan. Želimo jim veliko uspeha pri reševanju zapletenih nalog.

Mentorica: Marjeta Teraž