Športni dan prvošolcev – pohod na Zajčjo goro

Objavljeno: 12.04.2022 | Avtor: Tanja Žnidaršič

Prvošolci načrtovanega jesenskega pohoda na Zajčjo goro nismo mogli izpeljati zaradi slabega vremena v načrtovanem času, zato smo se na pot podali danes, v lepem sončnem vremenu. Uživali smo v prebujanju narave in prijetno spomladansko sonce je grelo naša lička. Malo pred ciljem nas je prijetno presenetilo prijazno povabilo na čaj in slastne piškotke prijaznih in gostoljubnih staršev prvošolca Bina, za kar se iskreno zahvaljujemo. Prvošolci so bili navdušeni nad slastnimi piškotki, ki sta jih spekla mamica in Bine. Po prijetnem postanku smo pot nadaljevali do vrha Zajčje gore, kjer je sledila malica in čas za počitek. Nekateri so imeli še dovolj energije in so se poigrali na travniku, drugi pa so prosti čas izkoristili za počitek. Koronski časi lenarjenja se pri marsikomu pozna… zato vas pozivamo, da le pogumno na pohode in druge oblike gibanja v lepih dneh, ki so pred nami.

Prvošolci so bili nad športnim dnem navdušeni in se že veselijo novega pohoda, ki bo kmalu.