Šolsko tekmovanje v znanju Vesele šole

Objavljeno: 20.03.2020 | Avtor: Darinka Jeraj

V sredo, 11. marca 2020, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje v znanju Vesele šole. Učenci so morali pokazati znanje zelo širokega spektra. Raziskovali so teme o cepivih, valutah sveta, o toplem in hladnem, o prvem pristanku na Luni, spoznavali mogočne ognjenike ter odkrivali delo in življenje skladatelja Beethovna. Prebrati so morali tudi knjigo: tekmovalci od 4. do 6. razreda LOV ZA TEMPLJARSKIM ZAKLADOM (Milan Petek-Levokov) in tekmovalci od 7. do 9. razreda #3ŠPEHBOMBE (Clementine Beauvais). Spoprijeli so se z obsežnim gradivom.
Z veseljem objavljamo rezultate tekmovanja. V znanju so se pomerili učenci od 4. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili naslednji učenci:
4. razred: Katarina Strajnar, 4.l
5. razred: Izabela Kobal, 5. b
Lučka Imperl, 5. c
Vita Mihajlović, 5. b
8. razred: Ema Prah, 8.a
9. razred: Ana Prosenik, 9. c
Elizabeta Požun, 9. c

Dovolj točk za uvrstitev na državno tekmovanje so zbrale učenke Katarina Strajner, Izabela Kobal in Lučka Imperl.
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo, Katarini, Izabeli ter Lučki pa želimo čim boljši dosežek na državnem tekmovanju.
Mentorice VŠ
Darinka Jeraj, Barbara Vidic, Metka Srebotnik