Šolsko tekmovanje iz znanja naravoslovja- KRESNIČKA

Objavljeno: 5.03.2020 | Avtor: Alenka Povšič

V sredo,5. februarja 2020 je bilo šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja KRESNIČKA. Sodelovalo je 38 učencev 5., 6. in 7. razreda.

Učenci so se pomerili v izvedbi  in razumevanju naravoslovnih poizkusov. Vsebine predpisanih eksperimentov so bile iz biološkega, kemijskega in  fizikalnega področja.

Učenci so se pripravljali na tekmovanje pod mentorstvom učiteljic Petre Jesih, Darinke Jeraj in Alenke Povšič.

Bronasto priznanje je prejelo 16 učencev:

1. razred: Gabrijel Šturbej, Tinkara Pinoza, Lučka Imperl, Tilen Grilc in Sara Grilc
  2. razred: Tjaša Jesih, Klara Požun, Kaja Vilčnik,Teja Mirt, Eneja Božič, Eva Ganc in Lucija Radej
  3. razred: Lana Pačnik, Eva Trefalt, Alja Križnik in Zara Stanič.

Čestitamo!                                                                                               Organizatorica tekmovanja:

Alenka Povšič