PRVI ŠOLSKI DAN

Objavljeno: 1.09.2017 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

OBVESTILO ZA STARŠE

Pouk se bo pričel za vse učence od 1. do 5. razreda v petek, 1. 9. 2017, ob 7.45. Vsi se zberemo pred šolo. Konec pouka je za vse učence od 2. do 5. razreda ob 12.20. Vozni red kombija je objavljen na spletni strani.

Po predstavitvi prvošolcev bo odhod v razrede. Učenci od 2. do 5. razreda boste imeli pouk do 12.2o, razen tistih, ki nastopajo v Sevnici. Za njih je odhod, malica in prihod urejen.

Učne pripomočke pustite doma. Za prvi šolski dan potrebujete torbico, copatke, peresnico in mapo. Vse ostalo bomo urejali naslednji teden.

Učenci 1. razreda in njihovi starši z učiteljico Sonjo se bodo ob 9.25 odpeljali v Sevnico na predstavo za prvošolce. Prosimo starše prvošolcev, da jih pripeljejo v Sevnico. Na šolskem glavnem dvorišču pred glavnim vhodom Vas bo čakala učiteljica Sonja. Skupaj boste odšli v jedilnico, kjer bo predstava za prvošolce.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Vaše učiteljice