Prva nagrada na likovnem natečaju

Objavljeno: 6.03.2023 | Avtor: Barbara Vidic

V šolskem letu 2022/23 je v okviru Tedna možganov 2023, ki ga prireja društvo SiNAPSA, Slovensko
društvo za nevroznanost, potekal deveti natečaj z naslovom Na koncu jezika, ki se je delil na 4 starostne skupine. V vsaki kategoriji so lahko učenci sodelovali z individualnim ali pa s skupinskim izdelkom.

Na natečaju so sodelovale tri petošolke iz POŠ Loka – Adelina Gashi, Mia Golob in Lara Pec.

Z veseljem sporočam, da je bilo Adelini Gashi dodeljeno 1. mesto v kategoriji individualnih izdelkov 2. triade. Skupinski izdelek Mie Golob in Lare Pec pa se je uvrstil v ožji izbor in bo prav tako razstavljen na Tednu možganov, ki bo potekal od 13. do 19. marca 2023.

Zaključna podelitev, kjer bodo slavnostno podelili nagrade, bo potekala v petek, 17. 3.2023, v Znanstvenoraziskovalnem centru SAZU v Ljubljani.

Vsem trem ustvarjalkam iskreno čestitam za dosežek!

Mentorica Barbara Vidic