Pozdrav poletju

Objavljeno: 27.05.2024 | Avtor: Tanja Žnidaršič

Petek, 24. 5. 2024, je minil v znamenju dobrodelne prireditve Pozdrav poletju. Četudi nam je ponagajalo vreme, nas začetna nevihta ni pregnala. Z veseljem vam sporočamo, da je dobrodelnost vseh, ki smo in ste sodelovali pri organizaciji in izvedbi prireditve, bogato obrodila sadove. Za Šolski sklad in s tem za vse vas, dragi učenci, smo zbrali kar 5.389 €. Menimo, da si lahko ob takšnem znesku glasno zaploskamo!

Iskreno se zahvaljujemo vsem delavcem šole, ki ste s svojim prispevkom na kakršenkoli način pripomogli k uspešnosti prireditve, vsem učencem prostovoljcem, ki ste vestno in odgovorno izpolnili svoje naloge, ter nenazadnje tudi vsem, ki ste v goste k nam pripeljali svojo družino in druge obiskovalce, brez katerih veselega in koristnega druženja tega dne ne bi bilo. Hvala vsem in vsakemu posebej. Uspešno izpeljan Pozdrav poletju je ponovni dokaz za to, da zmoremo s skupnimi močmi uresničevati velike cilje. To je resnica, ki naj vas v mislih in dejanjih spremlja sleherni dan.

Članice UOŠS