PETO MESTO NA FINALU EKIPNEGA ATLETSKEGA PRVENSTVA SLOVENIJE – 9. 10. 2015

Objavljeno: 12.10.2015 | Avtor: mlampret

UČENKE OŠ SAVA KLADNIKA OSVOJILE PETO MESTO NA FINALU EKIPNEGA ATLETSKEGA PRVENSTVA SLOVENIJE ZA OSNOVNE ŠOLE

Naše učenke so se že četrto leto zapored uvrstile v finalne ekipnega prvenstva v atletiki za osnovne šole. V petek se je tekmovanja na velenjskem stadionu udeležilo dvanajst najboljših ekip Slovenije. Imeli smo visoke cilje, saj so se dekleta na tekmovanje uvrstila z najboljšim rezultatom. Žal pa na tekmovanju zaradi bolezni ali poškodb ni moglo nastopiti kar nekaj učenk. Vseeno smo uspeli sestaviti ekipo in dekleta so res izvrstno tekmovala. Na koncu je bil njihov trud poplačan s petim mestom v državi. Rezultat ima še večjo veljavo, saj naši učenci nimajo enakih možnosti za vadbo, kot njihovi vrstniki s katerimi se srečujejo na tovrstnih tekmovanjih.

Ekipo naše šole so zastopale:

IVA MOČAN
MAŠA MEDVEŠEK