OBVESTILO – PLAVANJE, 1., 2. RAZRED

Objavljeno: 4.05.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!

V  petek, 4. 5. 2018, bomo izvedli športni dan – PLAVALNA ABECEDA za 1. in 2. razred. Zbrali se bomo ob 7.25 pred šolo in se s šolskim avtobusom odpeljali v Sevnico in nato v Hrastnik v bazen. Tisti učenci, ki se pripeljejo s kombijem, jih morate pripeljati prej.

Učenci naj imajo s seboj nahrbtnik in v njem:

• 2 brisači (večjo in manjšo),
  • 1 kopalke,
  • spodnje perilo,
  • vrečko za malico (malico prejmejo v šoli),
  • vrečko za mokre stvari,
  • glavnik, plavalno kapo (deklice z daljšimi lasmi naj imajo s seboj elastiko za lase, ali pa spletene v kito),

Priporočamo, da oblačila podpišete  in jih skupaj z otrokom pripravite v nahrbtnik.

V kolikor otrok slabše prenaša vožnjo in mu je slabo, naj zjutraj pred odhodom zaužije tabletko proti slabosti.

Jutranje varstvo poteka tudi ta dan po ustaljenem redu.

Vrnemo se s prvim šolskim avtobusom. Ta dan kosila v šoli ne dobijo, ker smo prepozni.

Vozači ostanejo na avtobusu, ostali nadaljujejo v PB.

Kako bo potekal plavalni tečaj?

• Plavanje vodijo športni pedagogi – vaditelji plavanja.
  • Ob 8.45 pridemo v Hrastnik. Učenci naj imajo zjutraj kopalke že oblečene (obvezno morajo imeti s seboj rezervne kopalke in spodnje perilo). Ob prihodu v Hrastnik učenci pomalicajo. Sledi plavanje. Okoli 10.30 imamo odmor. Učenci si preoblečejo kopalke in imajo malico. Sledi plavanje do 11.50. Po plavanju se preoblečejo, si posušijo lase in sledi odhod iz Hrastnika.
  • Spremljevalka na športnem dnevu bo Hana Aupič.

Vsi se že veselimo čofotanja v vodi.

Okvirni strošek športnega dne na učenca znaša 9,80 € (vstopnica za bazen 3,40 €, avtobusni prevoz na učenca pa 6,40 €). Plačilo po položnici pri naslednjem mesecu.

Lep pozdrav,

Studenec, 26. 4. 2018                   Erika Anzelc Intihar