Občinsko tekmovanje v košarki

Objavljeno: 1.12.2016 | Avtor: Sergeja Seljak

V ponedeljek, 21. novembra, so se najboljši košarkarji naše šole v telovadnici OŠ Blance pomerili z učenci OŠ Boštanj in OŠ Blanca. Premagali so obe ekipi in osvojili naslov občinskih prvakov v košarki. Šolo so zastopali: Jan Knez, Domen Špan, Žak Hostnik, Črt Pinterič, Urban Gnidica, Tilen Fon, Žiga Pigac, Luka Udovč, Jure Szöks, Luka Zupančič in Žiga Radej.

Naslednji dan, v torek, 22. novembra, so se občinskega tekmovanja v košarki udeležila še dekleta. Favoritinje so bile košarkarice iz OŠ Blanca in Šentjanž, toda naša dekleta so z veliko prednostjo premagala obe šoli in se tako uvrstila naprej na področno tekmovanje. Ta dekleta so: Laura Strajnar, Hana Držanič, Sara Rantah, Uma Šunta, Neža Bizjak, Nina Bizjak, Kristina Guček, Ela Senica, Lea Haler, Emina Remič, Ema Štigl, Jasmina Jazbec in Eva Tratar.

Vsem iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha tudi na naslednjih tekmovanjih.

Novinarski krožek OŠ Sevnica