Občinski parlament

Objavljeno: 26.10.2020 | Avtor: Damjana Zupančič Lisec

V sredo, 21.10.2020, je potekal 30. občinski otroški parlament OŠ občin Sevnica in Radeče. Tokrat, zaradi razmer, kar v spletni obliki. Najprej nas je preko aplikacije ZOOM nagovoril koordinator, g. Uroš Brezovšek. Sledil je pozdravni govor predsednika ZPM Krško, g. Vinka Hostarja, nato pa še župana Občine Sevnica, g. Srečka Ocvirka in župana Občine Radeče, g. Tomaža Režun.

V nadaljevanju so osnovnošolci predstavili delo šolskih parlamentov v šolskem letu 2019/2020. OŠ Sava Kladnika Sevnica sta odlično predstavili učenki Una Grubešič in Nika Seničar.

Kaj vse smo na temo Moja poklicna prihodnost delali v lanskem šolskem letu, si lahko ogledate tukaj SKUPNOST UČENCEV ŠOLE in v kratki video predstavitvi okrogle mize, ki smo jo organizirali na šoli