NARAVOSLOVNI DAN ZA 1. RAZRED

Objavljeno: 26.02.2019 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo imel 1. razred POŠ Studenec v torek, 26. 2. 2019, ob 8. uri sistematični zdravniški pregled s cepljenjem proti hepatitisu B (tretja doza) in zdravstveno vzgojno vsebino »Zajčkova pot v šolo«. Pregled se izvaja v Zdravstvenem domu Sevnica – otroški dispanzer.

Prosimo vas, da izpolnite priloženi Vprašalnik o zdravstvenem stanju otroka pred izvedbo cepljenja in ga oddate učiteljici najkasneje en dan pred pregledom.

Na dan pregleda naj učenci pojedo zajtrk, s seboj morajo imeti knjižico o cepljenju in zdravstveno kartico.

V Sevnici, 12. 2. 2019                                                           Nuša Gradišnik,

šolska svetovalna služba

Z učenci bo šla učiteljica Hana Aupič. V Sevnico se bodo peljali s šolskim avtobusom, zato prosim, poskrbite za pravočasen prihod (7.15) v šolo. Avtobus odpelje 7.25. S seboj naj imajo rumeno rutico, nahrbtnik, kamor bodo dali  malico, zeleni zvezek in peresnico. Kosilo bo v Sevnici. Na Studenec se bodo vrnili s prvim šolskim avtobusom ob 13.40.

Za vsa vprašanja sem na voljo.

Erika Anzelc Intihar