Moj šolski dan na daljavo

Objavljeno: 1.04.2020 | Avtor: Petra Jesih

MOJ ŠOLSKI DAN NA DALJAVO

Zjutraj se zbudim ob 7.00, se umijem, oblečem in pojem zajtrk.  Pomijem posodo in si umijem zobe. Ta čas mi mami nastavi geslo na računalniku, saj imam zaklenjenega. Preletim vse naloge za tisti dan na spletni strani šole in v spletni učilnici, ki nam jo je pripravila učiteljica. Pričnem z delom ob 8.00. Odprem spletno učilnico, pregledam PP predstavitve z glasovno podporo, ki jih je pripravila učiteljica in rešim, kar piše. Lotim se po predmetih. Začnem s tistim, ki ga imamo po urniku. Ko naredim nalogo, jo fotografiram in jo pošljem učiteljici (sprva preko Vibra), sedaj po novem pod zapiske v spletno učilnico. Izbrala sem si način, da 45 minut delam in imam 5 minut odmora, tako kot je v šoli. Po 2 urah imam malico, ki traja 30 minut. Svoje delo končam približno okoli 12. ure in takrat imam tudi kosilo. Po kosilu imam sprostitev, gledam televizijo, se igram, se slišim s prijateljicami po telefonu. Potem se odpravim ven in se vozim s kolesom ali naredim kakšna zunanja opravila. Ob 17. uri se vrnem v hišo in ponovim današnjo snov, predvsem pri družbi in naravoslovju – vse, kar smo naredili tisti dan. Ker sproti delam, mi učenje ne vzame veliko časa. Potem se umijem, pojem večerjo in umijem zobe. Če sem hitra, mi ostane še kaj prostega časa in počnem kar želim. Ob 21.00 se dopravim v posteljo. Takšen je moj dan.

MENI SE ZDI UČENJE NA DALJAVO SUPER, SAJ IMAMO VSE LEPO PRIPRAVLJENO, RAZLOŽENO IN LEPO NAPISANO, KAR MORAMO VEDETI. OSTANITE ZDRAVI.                                                                                                                                                      Lana Popelar, 5. b