EVROPA V ŠOLI 2018 – 2019

Objavljeno: 8.05.2019 | Avtor: Jožica Mlakar

Učenci OŠ Sava Kladnika Sevnica smo se v petek, 26. 4. 2019 s koordinatorico natečaja Evropa v šoli Jožico Mlakar ter knjižničarko Danijelo Dornik odpravili na Senovo na prireditev priznanj, ki je letošnje šolsko leto potekala pod naslovom Snemimo roza – modra očala: Ustvarimo družbo enakih možnosti in priložnosti za dekleta in fante.
V Kulturni dvorani Doma XIV. divizije Senovo smo si najprej ogledali predstavo, ki so jo odigrali učenci osnovne in srednje šole. Nato so sledile podelitve priznanj. Za podelitvijo je učiteljica Jožica Mlakar razdelila priznanja. Nekateri med nami so se z literarnimi, likovnimi in video deli uvrstili tudi na državni nivo, ki bo v Ljubljani, 10. 5. 2019. Se že veselimo!
Učenci smo na Senovem uživali in se v šolo vrnili polni lepih vtisov.

Elmedina Mašala, 6. a
Ena Sekulić, 5. a