Delovna sobota – 7. 4. 2018

Objavljeno: 5.04.2018 | Avtor: mlampret

Spoštovani!

V skladu s šolskim koledarjem bo prihajajoča sobota, 7. 4. 2018, za naše osnovnošolce delovna. Skladno z Letnim delovnim načrtom za šolsko leto 2017/2018 se bo z njo nadomestil manjkajoč dan pouka in ne gre za nadomeščanje stavke.

Ta dan bomo pripravili v sodelovanju z Zdravstvenim domom Sevnica (povezava spodaj) nekoliko drugačen program in način dela, saj gre za svetovni dan zdravja.

Pouk in ostale dejavnosti se bodo večinoma zaključile okoli 13. 10 ure, šola pa bo za učence organizirala malico in prvi prevoz učencev domov.

Jutranje varstvo bo organizirano, podaljšano bivanje bo organizirano na podlagi prijav staršev.

Starši ste lepo povabljeni na preventivne delavnice ZD Sevnica.

mm

S spoštovanjem,

Mirjana Jelančič, prof., ravnateljica

S klikom na povezavi si oglejte načrt izvedbe dneva zdravja 2018 ( 07. 04. 2018).