SESTANEK ŠOLSKE SKUPNOSTI, 8. 1. 2016

Objavljeno: 8.01.2016 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Zadnji dan v tednu smo se zbrali učenci od 1. do 5. razreda. Gospa Andreja Janc nam je predstavila rezultate ankete, ki smo jo delali v jeseni. Ugotovili smo, da si vsi želimo, da bi se dobro počutili na šoli. Odločili smo se, da bomo za začetek poiskali vse izgubljene lepe besede. Četrtošolci so izdelali oglas, ki je na vidnem mestu na “čvek placu”. Nastavljena je tudi skrinjica, v katero bomo oddajali na listku zapisane izgubljene besede. Izdelali bomo drevo z lepimi besedami. Kaj bo sledilo, se bomo pogovorili v februarju.

Pohvaljeni so bili učenci druge triade, ki so opravili bralno značko: Ela Falež, Žan Kralj in Mija Mlakar. Čestitamo.

Pohvlajeni so bili tudi učenci, ki so se udeležili državnega tekmovanja v Matemčku: Tadej Marušič, Lia Falež, Ela Falež. Čestitamo.

DSC_1277_resizemmDSC_1274_resize mmDSC_1278_resize