OBISK UČENCEV PODALJŠANEGA BIVANJA V MLADINSKEM CENTRU SEVNICA

Objavljeno: 22.11.2015 | Avtor: mlampret

V četrtek, 19. 11. 2015, smo učenci podaljšanega bivanja 2.b in 2.c razreda OŠ Sava Kladnika Sevnica takoj po kosilu odšli na obisk v Mladinski center Sevnica. Gospa Petra nas je prijazno povabila na ogled Mladinskega centra. Tam nas je sprejela gospa Lilijana in nam pokazala, kaj vse se lahko igramo. Pripravila je tudi ustvarjalne delavnice, kjer smo lahko izdelovali kazalke iz papirja za knjige. Dekleta smo najprej ustvarjale potem pa smo se igrale. Fantje so z velikim navdušenjem igrali ročni nogomet, pink ponk in posebne igre na računalniku. Ta ura je minila kar prehitro. Vsi smo bili navdušeni. Na koncu smo se zahvalili za povabilo in odšli nazaj proti šoli. Nekaj fotografij si lahko ogledate na spletni strani šole.

Učenci PB in učiteljica Tadeja