TEDEN OTROKA NA POŠ LOKA – oktober 2015

Objavljeno: 13.10.2015 | Avtor: mlampret

Na POŠ Loka v tednu otroka potekajo različne dejavnosti. Ličkamo, kolesarimo, hodimo na pohode, urejamo okolico šole, se učimo učiti in kar je najpomembneje, gradimo medsebojne odnose. Letošnja rdeča nit tedna otroka je Nekaj ti moram povedati. Otroci in mladostniki imajo različne individualne zmožnosti, sposobnosti in veščine komunikacije. Nekateri se bolje in lažje izražajo v pisni, drugi v govorni obliki. Nekateri veliko povedo s telesom, z gibom, s plesom. Nekateri najbolje izrazijo svoj odnos do sveta, svoje stiske in potrebe z likovno govorico. Vsi pa si želijo bližine zaupne osebe, ki jih je sposobna razumeti, poslušati, slišati in mnogokrat tudi okrepiti njihov glas, najsi bo doma, v vrtcu, v šoli ali drugje.

Karmen Škapin