TEHNIŠKI DAN – PROMET

Objavljeno: 14.10.2021 | Avtor: Barbara Košar

V torek, 12. 10. 2021, smo osmi razredi imeli tehniški dan z naslovom Promet v prihodnosti. Od doma smo prinesli različne materiale,  s katerimi smo na plakatu prikazovali, kako si sami predstavljamo promet v prihodnosti.

Prvo uro smo se vsi razredi skupaj zbrali v šolski jedilnici, kjer nas je pričakal gospod, ki je zaposlen v avtošoli Prah. Pogovarjali smo se o izpitih za različna vozila, o nošenju čelade, znakih v prometu …  Sledeče ure smo namenili ustvarjanju naših plakatov. Lepili, risali, barvali, izrezovali in slikali smo, kar smo si zamislili. Izdelki so se izkazali v najrazličnejših oblikah in pomenih.

Dan, v katerem smo pridobili nova znanja, se je zaključil s pospravljanjem učilnice.

Brina Hochkraut, 8. a