TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE

Objavljeno: 28.05.2015 | Avtor: mlampret

Šolsko tekmovanje iz znanja fizike je potekalo 11. februarja 2015. Tekmovanja se je udeležilo 25 učencev iz 8. in 9. razreda. Na šolskem tekmovanju lahko učenci osvojijo bronasto Stefanovo priznanje.

Bronasta priznanja so prejeli :

Tinkara Jene 8. b, Lara Vraničar 8. b , Jakob Lekše 9. a, Žan Šantej 9. b, Ina Simončič 9. c, Ana Trbovc 9. c in David Zakšek 9. c.

Učenci, ki so na šolskem tekmovanju dosegli dovolj točk so se udeležili področnega tekmovanja.

Na področnem tekmovanju lahko učenci osvojijo srebrno Stefanovo priznanje. Naši učenci so bili zelo uspešni, saj jih je kar šest osvojilo srebrna priznanja.

Srebrna Stefanova priznanja so prejeli : Tinkara Jene 8. b, Lara Vraničar 8. b, David Zakšek 9. b , Jakob Lekše 9. a, Kristina Rilak 9. d , Žan Šantej 9. b.

Učenec David Zakšek se je uvrstil na državno tekmovanje fizike, kjer je osvojil zlato Stefanovo priznanje.

Aktiv fizike