Zaključek bralne značke

Objavljeno: 21.05.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

V petek, 11. maja 2018, je bila na centralni šoli zaključna prireditev za bralno značko, ki smo se je udeležili tudi učenci obeh podružničnih šol.

Po uvodnem programu je nastopil gost letošnje prireditve, Žiga X Gombač, pisatelj, novinar, radijski urednik, glasbeni poznavalec.

Navdušil nas je s svojimi življenjskimi zgodbami, polnimi humorja, a resničnih dogodkov. Ob predstavitvi nas je popeljal na čudovito potovanje skozi zgodovino ter skozi svoje umetniško ustvarjanje. Predstavil je mladinske detektivke, pripovedoval je o številnih zanimivostih iz zgodovine, ki jih vključuje v  dela ter nam predstavil književne junake iz svojih stripov.

Na koncu je sledila še podelitev spominskih priznanj zlatim bralcem, ki so bili vseh devet let zvesti knjigi in bralni znački.

Zelo smo veseli, da nam je uspelo končati bralno značko tudi letos in da smo v živo spoznali umetnika Žigo X Gombača.