Obvestilo o stavki zaposlenih v sredo, 14. 2. 2018

Objavljeno: 12.02.2018 | Avtor: mlampret

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo v sredo, 14. 2. 2018, v Osnovni šoli Sava Kladnika Sevnica in v obeh njenih podružnicah potekala stavka zaposlenih, ki jo je napovedal Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije.

V skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost, kulturo in šport št. 101-18/2017/35, z dne 6. 2. 2018 vas obveščamo, da ta dan pouka in ostalih načrtovanih dejavnosti ne bo.

V skladu z Zakonom o stavki bo zagotovljen minimum delovnega procesa za zagotavljanje varnosti življenja in zdravja ljudi ter varnosti premoženja, zato bo v času od 7. do 15. ure organizirano dežurstvo. Zagotovljeni bodo osnovni pogoji za prehrano.

Iskreno se vam opravičujemo za morebitne nevšečnosti in vas prosimo za razumevanje.

Glede organizacije prevozov, prosimo, da spremljate našo spletno stran šole.

S spoštovanjem,

Mirjana Jelančič, prof.