Prednovoletni obisk učencev naše šole v Domu upokojencev Sevnica

Objavljeno: 23.12.2016 | Avtor: mlampret

V sredo, 21. 12. 2016, smo se učenci pod vodstvom ge. učiteljice Nataše Vidic  in ge. učiteljice Veronike Pečnik Zgonc odločili, da oskrbovancem Doma upokojencev Sevnica polepšamo božično-novoletne praznike s kratkim programom. Zbrane je nagovorila naša ravnateljica, ga. Mirjana Jelančič. Nastopili smo mali in veliki, skupaj več kot 50 učencev. Nekaj »govejih« je zaigral Jakob Štigl s šolskim ansamblom, nekaj klasičnih sta na klavirju odigrali Lea Haler in Lorena Zgonc. Šolski kvartet je ganil ljudi s skladbama Cvetje v jeseni in You raise me up. Upokojenci so bili veseli tudi lepih daril, ki so jih izdelali učenci in učiteljice v oddelkih podaljšanega bivanja. Za konec smo vsi nastopajoči navdušili še z vsem znano Golico.

Vsi nastopajoči (Glasbene miške, pevski zbor Trobentice, godalni orkester, šolski ansambel in pianistki) smo bili izjemno veseli, da smo jim lahko polepšali praznike.

Ema Štigl, 8. a