PRVI ŠOLSKI DAN – razredničarka 9. razreda

Objavljeno: 2.09.2016 | Avtor: mlampret

V sončnem jutru so se na šolskem igrišču ponovno zbrali učenci. Smeh, nova pričakovanja, veselje ob snidenju s starimi prijatelji, radovedni pogledi prvošolčkov in ponosna drža najstarejših devetošolcev. Prvi šolski dan.

Po uvodnem pozdravu ravnateljice profesorice Mirjane Jelančič in gospoda župana je sledila predstavitev razredov in strokovnih delavcev, ki bodo v novem šolskem letu vzgajali mlade nadebudneže. Prireditev je popestril Boštjan Gorenc – Pižama, eden najvidnejših predstavnikov slovenske stand up komedije. Pižama je na zanimiv način predstavil pomen UNICEF-ovih Varnih točk, kamor se lahko zatečejo učenci v primeru stisk ali težav.

Prvi šolski dan se je končal v šolskih učilnicah, kjer so se učenci na sproščen način pogovarjali s sošolci, spoznavali šolska pravila, nove učbenike in dejavnosti, ki bodo v naslednjih mesecih del njihovega vsakdana.

Razredničarka 9. b razreda