7. 4. 2020: DAN DEJAVNOSTI: PRVA POMOČ

Objavljeno: 7.04.2020 | Avtor: Metka Srebotnik

Dragi učenci in učenke 6. do 9. razreda, danes ob svetovnem dnevu zdravja bo za celo šolo po enotnih navodilih potekal dan dejavnosti na temo PRVA POMOČ, ki so nam ga pomagali pripraviti na Rdečem križu Slovenije – Območnem združenju Ljubljana.

V spodnji priponki imate navodila za delo za današnji dan:

DAN DEJAVNOSTI – PRVA POMOČ 6.-9.r

Z aktivnostmi za današnji dan boste končali, ko boste na spodnji povezavi izpolnili evalvacijski vprašalnik

Letošnja tema tega dneva je podpora medicinskemu osebju, ki se v času spopadanja z epidemijo koronavirusa vsakodnevno izpostavlja in žrtvuje za nas. Lepo bi bilo, če bi vi učenci narisali, kaj lepega, ali podelili kakšno lepo misel vsem zaposlenim v zdravstvu. Svoje izdelke posredujte na  metka.srebotnik@ossevnica.si in jih bomo objavili na spletni strani šole ali delili naprej in komu polepšali dan.

Želimo vam, da uživate ob današnjih aktivnostih.