50-letnica obvestilo Studenec

Objavljeno: 6.12.2014 | Avtor: mlampret

OBVESTILO ZA STARŠE UČENECEV PODRUŽNICE STUDENEC

V sredo, 26. 11. 2014, bomo izvedli kulturni dan ob 50 letnici šolske zgradbe v Sevnici. Ta dan bomo pouk izvedli popoldan, v Sevnici. Naši učenci bodo sodelovali v kulturnem programu na slavnostni prireditvi.

Zjutraj bo podaljšano bivanje. Avtobus in kombi zjutraj ne bosta vozila. Učenci lahko pridejo v šolo že zjutraj med 7. in 8. uro. Ob 8. uri naročamo kosilo. Če bo kdo prišel kasneje in bo imel kosilo, naj to sporoči do torka, 25. 11. 2014.

Popoldan bo začel kombi voziti ob 13. uri. Odhod avtobusa s Studenca bo ob 13.27. Avtobus bo čakal kombi iz Hudega Brezja.

Iz Sevnice bo popoldan odhod avtobusa ob 17.45. Kombi bo razvozil otroke po običajnem vrstnem redu.

Starši vabljeni na prireditev. Po končani prireditvi bo lahko otrok šel z vami domov.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Učiteljice POŠ Studenec