Kulturni dan Ljubljanski grad – 6. razred

Objavljeno: 13.06.2017 | Avtor: mlampret

Osnovna šola Sava Kladnika Sevnica

Starši učencev 6. r.                                                                                                Sevnica, 12. 6. 2017

OBVESTILO

V skladu z LDN bomo za učence 6. r. izvedli v ponedeljek, 19. 6. 2017, kulturni dan Ljubljanski grad. Odhod izpred šole ob 8.00, prihod do 15.00, tako da se bodo učenci vrnili domov z drugimi šolskimi avtobusi. Eno malico bodo prejeli v šoli pred odhodom.  Na Ljubljanskem gradu bodo imeli vodeni ogled Obrambni hodnik (5 EUR), vključena je  povratna vožnja z vzpenjačo. Sledi sprehod po Ljubljani do Tivolija, kjer se bodo sprostili z igrami z žogo. Predvidena cena vožnje z avtobusom je 10 EUR.  Stroški v celoti (15 EUR) bodo zaračunani na položnici oz. trajniku za mesec junij. Glede možnosti sofinanciranja Šolskega sklada napišete starši individualno vlogo.

Jelka Slukan, prof.                                                                                  Mirjana Jelančič, prof.

SOGLASJE

Starši ______________________ (ime in priimek učenca) iz _______ (razred in oddelek) s podpisom potrjujemo, da smo seznanjeni z vsebino, izvedbo in stroški kulturnega dneva, in soglašamo z udeležbo.

Sevnica, _____________                                                                 Podpis staršev: ____________________

mmm

S klikom na spodnji povezavi si lahko prenesete soglasje v elektronski obliki!