13. 2. 2020, RS- PREDAVANJE O NEKEMIČNI ODVISNOSTI

Objavljeno: 6.02.2020 | Avtor: Karmen Božič

Spoštovani starši!

Iz številnih razgovorov z učenci, s starši in sodelavci zaznavam, da vsi skupaj potrebujemo nasvet, pogovor s svetovalcem, ki je strokovnjak na področju odvisnosti  od socialnih omrežij, računalniških iger oz. pasti sodobnega časa.

Ker vem, da vsi želimo našim otrokom dobro in jim hkrati tudi želimo omogočiti zdravo odraščanje, smo za vse nas organizirali predavanje strokovnjaka za nekemične odvisnosti Roka Gumzeja, dipl. soc. ped. iz LOGOUT-a,  ki nam bo pomagal iskati odgovore in rešitve tako za odgovorno ter sočutno starševstvo kot tudi za pedagoško delo.

Biti starš je danes odgovorna naloga in izziv, zato verjamem, da po tej poti stopamo skupaj močnejši, kadar smo si v oporo in pomoč.

Verjamem, da bomo dobili odgovore na naša vprašanja in se tako opolnomočili za še bolj spoštljiv in pristen odnos z otrokom.

Zato vas vabimo na predavanje, ki bo v četrtek, 13. februarja 2020, ob 16. uri na Podružnični šoli Loka pri Zidanem Mostu.

V dopoldanskem času bo predavatelj izvedel delavnice za učence na podružnici na temo varne uporabe interneta.

V Sevnici, 6. 2. 2020                                                                   Mirjana Jelančič, prof.,