ZIMSKI ŠPORTNI DAN ZA 6., 8. IN 9. RAZRED

Objavljeno: 9.02.2018 | Avtor: mlampret

V torek, 13. 2. 2018, bomo organizirali zimski športni dan za učence 6., 8. in 9. razreda (7. razredi so z zimsko šolo v naravi ta dan že opravili). Udeležili se bodo lahko smučanja na Krvavcu, plavanja v Zimski Termalni rivieri Čatež, drsanja v Celju in bowlinga s fitnesom v Sevnici. CENE POSAMEZNIH AKTIVNOSTI SO OKVIRNE, KER SO ODVISNE OD KONČNEGA ŠTEVILA UČENCEV NA POSAMEZNI AKTIVNOSTI (prevozni stroški):

• smučanje 18 €,
  • plavanje 13 €,
  • drsanje z obvezno uporabo čelade 3 €(vstopnina), 3 € (izposoja drsalk).
  • bowling in fitnes 4 €.

Strošek  bo zabeležen na položnici za mesec marec. Prosimo vas, da v kolikor ne bi mogli plačati stroške zimskega športnega dne, pravočasno naslovite prošnjo za pomoč na Šolski sklad šole.

Igor Povše, vodja športnega dne                                                                                    Mirjana Jelančič, ravnateljica