Zbiram, zbiraš, zbiramo … ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

Objavljeno: 8.05.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

Topli pomladni dnevi kar vabijo ven; v naravo in na igrišča. Ta teden pa nas poleg iger z žogo, skrivalnic in lovljenja izza računalnikov kliče tudi druga rekreacija: na naši šoli namreč poteka pomladna zbiralna akcija starega papirja. Tako lahko popoldneve preživimo s sprehajanjem od soseda do sorodnika in prenašanjem odpadnega papirja. To je lahko zelo zabavno, hkrati pa seveda eden od načinov, ki pripomore k lepšemu in boljšemu jutri vseh nas.

Ste pogledali fotografije in se prestrašili, da ste tokratno akcijo zamudili? Brez skrbi – akcija traja vse do četrtka 🙂 Mentorice eko šole, hišnik in prostovoljci vas čakajo in so pripravljeni na tehtanje in prenašanje papirja.

Vsi bomo veseli, če nam boste pomagali napolniti zbiralnike in tako prispevali k čistejšemu okolju. Se vidimo 😀