ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

Objavljeno: 17.09.2020 | Avtor: Matic Stegne

V tednih od, 21. 9. 2020 do 2. 10. 2020, bo na šoli potekala jesenska zbiralna akcija starega papirja. Zaradi okoliščin jo bomo izpeljali malce drugače kot običajno. Papir bo mogoče pripeljati v šolo kadarkoli v teh dveh tednih, ker bosta kontejnerja ves čas postavljena na parkirišču za športno dvorano.

Verjetno se vam je doma nabralo veliko papirja, ker spomladanske akcije zaradi nastalih razmer nismo izpeljali. Pobrskajte po kleteh in garažah, se pozanimajte za papir pri dedkih, babicah, tetah, sosedih ali prijateljih in pripeljite papir na dogovorjeno mesto. Dodatnega kontejnerja za karton tokrat ne bo, zato mora biti papir zvezan v svežnje in ne v kartonskih škatlah ali v plastičnih vrečkah.

Izkupiček od zbranega papirja bo namenjen Šolskemu skladu, to pa smo mi vsi, kajti vsi smo že bili deležni tovrstnih sredstev.

Torej, več papirja boste zbrali, več evrov vam bo lahko namenil Šolski sklad.

Saj veste, skupaj nam vedno uspe!

Lep eko pozdrav!                                                                                              Koordinatorice Eko šole