ZAKLJUČNI IZLET JE PRESTAVLJEN

Objavljeno: 12.06.2019 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši,

pa smo vstopili v zadnji mesec v tem šolskem letu in za zaključek še nekaj obvestil.

V sredo, 12. 6. 2019, gremo z učenci podružnice Studenec na zaključni izlet. Šli bomo živalski vrt v Ljubljano. Učenci se bodo udeležili tam tudi delavnice. Gremo v vsakem vremenu.
Zjutraj pridejo učenci v šolo kot običajno, vrnili se bomo do drugega kombija – to je do 15.20.
Prosim, da pridete po otroke, ki nimajo šolskega prevoza.
Učenci bodo dobili v šoli malico, tako da naj imajo učenci s seboj še kakšen sendvič in kakšno sladkarijico, negazirano pijačo, nekaj denarja za sladoled ali spominek. Odsvetujemo čips in smokije. Poskrbite, prosim, da bodo primerno oblečeni, v nahrbtniku naj bo obvezno tudi zložljiv dežnik v vrečki.

Stroške izleta bomo poravnali s prispevkom Ministrstva za šolstvo in od zbiralne akcije papirja (prevoz), delavnice, ogledi ( Šolski sklad ).

Plačilo delavnice 1€ boste poravnali pri plačilu po položnici za mesec junij.

Planinskemu dnevniku še manjka nekaj strani. Zadnji datum za oddajo dnevnikov je 12. 6. 2019.
• V torek, 11. 6. 2019, so zadnje govorilne ure v tem šolskem letu.
• Zaključna prireditev bo v četrtek, 20. 6. 2019, ob 17. uri.

Tudi letos bomo fotografije učencev prenesli na USB ključke, če ga bo vaš otrok prinesel. Ključek naj bo podpisan.

Lep pozdrav!
Učiteljice podružnice Studenec