ZAKLJUČNA EKSKURZIJA NAVODILA

Objavljeno: 12.06.2017 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!                                                                                                        Studenec, 8. 6. 2017

V ponedeljek, 12. 6. 2017, bomo imeli zaključno ekskurzijo. Obiskali bomo Muzej na prostem Rogatec in Dvorec Strmol.

V šolo pridemo kot običajno. Odhod avtobusa je ob 8. uri. Vrnemo se ob 15.20. Tisti, ki bodo želeli, bodo lahko odšli domov z drugim šolskim avtobusom.

V šoli bodo prejeli šolsko malico. Zato naj imajo s seboj majhen nahrbtnik. Ker bo dan dolg, predlagamo, da imajo s seboj še kakšen sendvič, nekaj sladkega in pijačo; vodo ali nesladkan čaj. Na izlet ne nosimo smokija, čipsa, bobi palčk, kokakole in sladkih pijač. Priložnost bomo imeli, da si kupimo kakšen spominek in sladoled. Več kot 10€ ne priporočamo. S seboj naj imajo robčke.

V muzeju bomo sodelovali na ustvarjalnih delavnicah in se sprehodili po dvorcu.

Ker smo bili v tem letu zelo pridni pri zbiranju sredstev za Šolski sklad, si bomo prevoz 272€ pokrili iz tega naslova. Nekaj evrov bo primaknilo tudi Ministrstvo za šolstvo.

Učenci 1. in 2. razreda = 7,40€ (3 delavnice) + 3€ (ogled Dvorca Strmol) =10,40€

Učenci 3., 4., 5. razreda = 5€ (delavnica) + 3€ (ogled Dvorca Strmol) = 8€

Plačilo bo izvedeno po položnici za prehrano za mesec junij.

Lep pozdrav.                                                                                                                         Vodja podružnice

Andreja Janc, prof. RP