ZAKLJUČEK 6. C

Objavljeno: 14.06.2017 | Avtor: mlampret

V torek, 6.6.2017, smo imeli težko pričakovani zaključek 6. c. Zanj smo se pripravljali kar nekaj ur, saj je javno nastopanje večini učencev v breme.  Pred našimi starši smo bili živčni, a tudi zelo uspešni, tako da nas je razredničarka pohvalila za disciplino in nastop. Predstavili smo dramatizacijo Bedaka Pavleka, učenke smo zaplesale, o dejanjih zdrave šole smo iskreno povedali, kako je bilo na predavanju o odraščanju, nasmejali smo se opisom Blaža Jurka in z aplavzom nagradili literarne prispevke sošolk. Prejeli smo priznanja za Bralno značko in tekmovanja. Ko smo končali, nam je publika navdušeno ploskala, mi pa smo žareli od dobro opravljene naloge.

Sledilo je druženje v Zavetišču pod sv. Rokom, česar smo bili veseli tako učenci kot starši. Naš oddelek ima najraje igre z žogo, tisti dan pa je hotelo deževati. Ampak naša močna želja je prepodila oblake in S starši smo odigrali tri tekme v odbojki – na žalost so nas le za malo premagali. Za lačne  je poskrbel g. Peter Teraž in g. Hostnik (okusni čevapčiči).

Druženje je bilo zabavno in prijetno.

Lana Kozinc