Zaključek 6.b

Objavljeno: 19.06.2017 | Avtor: Damjana Zupančič Lisec

Ob koncu šolskega leta so se učenci 6. b družili in poveselili, tokrat na malo bolj aktiven način. Po končanem pouku je 17 najbolj vztrajnih in pogumnih učencev v spremstvu učitelja Igorja Povšeta in Janka Sotoška sedlo na kolo in se odpeljalo do Brestanice.  Na brestaniškem bazenu so se osvežili in odkolesarili nazaj, na sevniški grad. Tam smo jih že čakali preostali sošolci, starši in sorazredničarka Damjana Z. Lisec. Vsem smo na cilju navdušeno zaploskali.

Ko smo napolnili lačne želodčke z okusno pico ter se osvežili s hladnimi napitki,  so sledile še družabne igre. V vlečenju vrvi so se pomerila dekleta proti fantom, učenci proti staršem, dekleta proti mamicam in fantje proti očetom. In končni zmagovalci? Mi vsi, ki smo uspešno »prekolesarili« vse do konca šolskega leta. Ob zaključku prijetnega dneva smo se poslovili in že kuli načrte za prihodnje šolsko leto.