INFORMACIJE – 12. 3. 2020

Objavljeno: 12.03.2020 | Avtor: Aleš Tuhtar

Spoštovani starši!

1) Iz preventivnih razlogov omejujemo gibanje staršem in vsem zunanjim izvajalcem na šoli. Za varovanje zdravja učencev in zaposlenih pričakujemo, da boste upoštevali navodila in boste otroke počakali ZUNAJ ŠOLE. V priponki je NATANČNEJŠE navodilo o prevzemu otrok iz šole po pouku oz. v času podaljšanega bivanja. Naše navodilo učencem bo, da po končanem pouku oz. šolskih obveznosti sledijo navodilom in dogovorom staršev.

2) Napovedno fotografiranje za jutri smo odpovedali.

3) Iz medijev smo izvedeli, da bodo s ponedeljkom zaprte vse vzgojno-izobraževalne institucije. Do 10.17 uradnih informacij in navodil s strani ministrstva še nimamo. Ko prejmemo informacije, vas bomo obveščali po tej poti oz. preko spletne strani.

Starši s podružnic upoštevate navodila s strani vodje podružnice.

Vsi ukrepi veljajo do preklica. Prosimo, da spremljate spletno stran šole in sodelujete z nami.

S spoštovanjem,

Mirjana Jelančič, prof.,