ŠPO_8

Opažamo, da se je pojavila težava pri izbirnih predmetih za naslednje leto na področju ŠPORTA. Zato naslednje obvestilo; Izbrani šport je enovit predmet razdeljen na športne panoge – odbojka, rokomet, košarka, nogomet in gimnastika. V času šolanja (pri nas v 9. r), lahko izbereš le eno športno panogo. V kolikor bi želel obiskovati katero koli športno panogo, ki bo izbrana, napiši e-pošto ali sporočilo oz. pokliči na: slovenko.podrzaj@guest.arnes.si oz. tel.: 040 170 595.

Športni pozdrav.

PETEK, 8. 5., – GRADIVO JE OBJAVLJENO V SPLETNI UČILNICI (XOOLTIME).

ŠPORT  v času od 21. 4. do 5. 5.Športno vzgojni karton doma  (v spletni učilnici označi, da si opravil-a nalogo)

PETEK, 17. 4.

Pozdravljeni učenci in učenke!

Gradivo pri predmetu ŠPORT je objavljeno v spletni učilnici (XOOLTIME)!

ŠPORT – 4. teden (6. 4 do 10. 4.)

ŠPORT-ponedeljek,6.4.

Danes je 7. 4. 2020, Svetovni dan zdravja. Na celotni šoli bo zato potekal dan dejavnosti. Vsa navodila najdete pod rubriko AKTUALNO.

Sreda, 8. 4.  Razvoj splošne kondicije

ŠPORT – 30. 3. do 3. 4. 2020

ŠPORT-1. 4.

ŠPORT 30. 3..docx

ROKOMETNI KVIZ REŠI DO SREDE, 1. 4., DO 16.00

Preizkusi se v kvizu:

Šport v tednu od 23. do 27. 3. 2020

Preberi priporočila o telesni dejavnosti v času širjenja virusa.

Priporočila o telesni dejavnosti v času širjenja korona virusa

Navodila za predmet ŠPORT

• 16. 3. 2020 – s klikom na povezavo se ti odpre e-učbenik za ŠPORT – povezava. V učbeniku klikni levo zgoraj in prikazalo se bo kazalo. Poišči poglavje ”11. Rokomet”  in preberi podpoglavje ”1. Uvod v rokomet”. Vmes rešuj naloge. S klikom na različne gumbe se ti bo pokazalo še več podatkov o rokometu.

Nadaljevanje ŠPO_8r