1. razred

PETEK_15.5.2020

7. TEDEN

Dragi prvošolci, spoštovani starši.

Prvomajski prazniki so za nami. Upamo, da ste jih preživeli sproščeno, igrivo, da ste ostali zdravi in si nabrali dovolj novih moči za učenje in nove izzive.

Želimo vam prijeten in uspešen začetek novega tedna pouka na daljavo.

Vaše učiteljice Tanja, Martina, Veronika, Tadeja, Katja in Rezika

Ponedeljek, 4 . 5. 2020

Torek 5.5.2020

Sreda_6.5.2020_KD_JURI MURI V AFRIKI               Pravljica JURI MURI V AFRIKI

ČETRTEK, 7. 5.

Petek_8.5.2020

6. TEDEN

Dragi prvošolci, spoštovani starši.

Pred nami je 6. teden pouka na daljavo. Hvala za vse poslane fotografije in povratne informacije. Veseli nas, da ste uspešno opravili tudi športni dan  in izkoristili lepe sončne dni za družinske pohode.

Želimo vam uspešen in prijeten teden.

Vaše učiteljice Tanja, Martina, Veronika, Tadeja, Katja in Rezika

Ponedeljek 20. 4. 2020

Torek_21.4.2020

pesmica Vremenska poročila

Sreda_22.4.2020                       PRAVLJICA ZEMLJA JE DOBILA VROČINO

ČETRTEK, 23. 4. 2020

NO, PA SMO PRIŠLI DO KONCA 6. TEDNA ŠOLANJA NA DALJAVO. PRED NAMI SO PRVOMAJSKE POČITNICE. SPOČIJTE SI, NAUŽIJTE SE SONCA IN SVEŽEGA ZRAKA. DOBIMO SE SPET 4. MAJA. UŽIVAJTE, PAZITE NASE IN OSTANITE ZDRAVI  ♥

VAŠE UČITELJICE

PETEK,_24.4.2020             kenguru 2017

5. TEDEN

TOREK-14.4.2020

SREDA_15.4.2020,              KIP, KIPAR, PLASTELIN

ČETRTEK, 16. 4. 2020

PETEK_17.4._ŠPORTNI DAN_POHOD

4. TEDEN

Dragi prvošolci, spoštovani starši.

Začenjamo že četrti teden pouka na daljavo. Hvala za vse poslane fotografije in povratne informacije. Na tem mestu bi vas samo še želele spomniti, da nekateri še niste poslali fotografije preverjanja matematike. Prosimo, da to pošljete čimprej.

Zdaj pa veselo na delo 🙂

ponedeljek_6.4.2020

torek_7.4.2020_ŠD – SVETOVNI DAN ZDRAVJA

sreda_8.4.2020

Če potrebujete pomoč v video učilnici ZOOM:  uporaba zooma

četrtek, 9.4.2020

TEHNIŠKI DAN IZDELAJ SI SVOJO IGRAČO_10.4.2020

3. TEDEN

Dragi prvošolci in spoštovani straši,

pred nami je že tretji teden pouka na daljavo. Najprej bi vas želele pohvaliti za opravljeno delo v teh dveh tednih. Prejele smo veliko fotografij in povratnih informacij. Glede na vse videno in napisano z vaše strani smo mnenja, da vam gre delo dobro od rok. Tu pa tam se pojavijo težave, ki pa jih sproti rešujemo s skupnimi močmi.

Prosimo vas, da nam na e naslove vsaj dvakrat tedensko pošljete fotografijo opravljene naloge  ali sporočilo  in nam tako podate povratno informacijo, kako poteka delo doma.

Vodstvo šole prosi razrednike, da poiščemo družine, ki nimate računalnika oziroma imate več otrok in samo en računalnik, zato da bi vsak otrok imel možnost opravljati naloge na svojem računalniku.

V Rotary klubu Sevnica se bodo aktivirali z akcijo zbiranja računalnikov. Zato vas razredničarke prosimo, da nam danes, do 13. ure, sporočite vaše morebitne potrebe na e naslove.

ponedeljek_30.3.2020

torek_31. 3. 2020

sreda_1.4. 2020

četrtek_2. 4. 2020

petek_3.4.2020

2. TEDEN

Dragi prvošolčki, spoštovani starši, pozdravljeni v novem tednu!

Upamo, da ste se odpočili in nabrali moči za nove šolske vsebine, naloge in izzive.

Tudi ta teden bo pouk potekal na daljavo. Učiteljice bomo vsak dan do 10.00 na šolski spletni strani – pod zavihkom ZA UČENCE – 1. RAZRED, objavile vsebine in naloge po enotnem urniku za 1. razred.

Če se le da, naloge opravljajte sproti, če se bo vmes pojavilo kakšno vprašanje ali dilema, kontaktirajte svoji učiteljici, ki vam bosta z veseljem priskočili na pomoč.

Določene vsebine bodo tudi v tem tednu označene s peresom, zvezdico in utežjo. Pero so naloge za minimalne standarde znanja, zvezdica so naloge za temeljne standarde znanja, utež pa so zahtevnejše ali dodatne naloge za doseganje višjega nivoja znanja. Naloge s peresom in zvezdico rešite vsi, nalogo z utežjo pa po želji.

Uspešno v novem tednu.

pon_23.3.2020

torek_24. 3. 2020

sreda_25. 3. 2020

četrtek_26. 3. 2020

Dodatni pouk: Vaje za matematično tekmovanje Kenguru_

petek_27.3.2020

1. TEDEN

Dragi prvošolec/prvošolka in spoštovani starši!

Zaradi trenutnih razmer je tudi naše delo, učenje malo drugačno. Vendar verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi  uspelo.

Na spletni strani šole lahko vsak dan najdete usmeritve za izobraževanje na daljavo. Kot ste verjetno že opazili, smo  se odločile, da sledimo enotnemu urniku. Za vsak predmet po urniku, za posamezni dan, so zapisana navodila za  delo. Če naletite pri delu na težave, se lahko obrnete na svoji učiteljici preko elektronske pošte. Odgovorile vam bomo takoj, ko bo mogoče.

Prosimo vas, da nam podate povratno informacijo na naše e naslove, kako poteka delo doma.

Hvala za sodelovanje in razumevanje.

1. A Tanja Žnidaršič: tanja.znidarsic@ossevnica.si

Martina Trbovc: martina.trbovc@ossevnica.si

1. B Veronika Pečnik Zgonc: veronika.pecnik@ossevnica.si

Tadeja Rupar: tadeja.rupar@ossevnica.si

1. C Katja Lackovič: katja.lackovic@ossevnica.si

Terezija Kunšek: terezija.kunsek1@ossevnica.si

Na spletu poleg navodil za učenje na daljavo, v zavihku OPB, najdete tudi različne zabavne in gibalne naloge, ki jih lahko učenec opravi v prostem času.

Prvošolec! Pogumno si izberi takšno, ki ti je všeč in uživaj. Tako ti bo krajši dan. Zabavaš se lahko sam, v dvoje ali z družino. Na RTV SLO si lahko v dopoldanskem času ogledaš posebne oddaje za otroke, Izodrom, s poučnimi vsebinami.

Predvsem pa ne pozabi, da je zunaj lepo vreme. Narava in sonce vabita ven, na sveži zrak.  Pojdi na sprehod, opazuj naravo, igraj se z žogo…

ponedeljek_16.3.2020

torek_17.3.2020