VPIS UČENCEV V PODALJŠANO BIVANJE ZA NASLEDNJE ŠOLSKO LETO

Objavljeno: 14.05.2019 | Avtor: Ivica Jevševar Kovačevič

Spoštovani starši!

V četrtek, 16. 5. 2019, bomo začeli z zbiranjem podatkov o učencih letošnjih oddelkov 1. – 4. razreda, ki bodo naslednje šolsko leto obiskovali podaljšano bivanje. Podlaga za oblikovanje oddelkov PB v šolskem letu 2019/2020 so PISNE PRIJAVE STARŠEV v mesecu maju 2019.

Učencem bodo razredničarke razdelile prijavnice. Izpolnjene naj učenci vrnejo najkasneje do četrtka, 23. 5. 2019, učiteljici OPB ali razredničarki.

Prosimo, da prijavnice vrnejo tudi učenci, ki so letos hodili v PB, drugo leto pa ga ne bodo obiskovali. Starši na prijavnici označite, da PB ne potrebujete.

Učenci, ki letos niso obiskovali podaljšanega bivanja, naslednje šolsko leto pa bi ga želeli, lahko prijavnico dobijo pri razredničarki.