Učenci 1. c z obiskom razveselili oskrbovance Doma upokojencev Sevnica

Objavljeno: 2.12.2018 | Avtor: Katja Lackovič

V četrtek, 29. 11. 2018 smo se učenci  1. c razreda z učiteljicama odpravili na obisk v Dom upokojencev Sevnica. Prijazno nas je sprejela vodja doma, ga. Nina in nas popeljala v njihovo jedilnico, kjer nam je predstavila življenje in delo v domu. Nato smo odšli v sobo delovne terapije, kjer smo preživeli enourno druženje z oskrbovanci. Prvošolčki  smo se z veseljem pridružili oskrbovancem in skupaj z njimi izdelovali obročke za adventne venčke in namizne dekoracije. Med seboj smo prijazno poklepetali in se jim predstavili.  Zanimivo nam je bilo, ko smo opazili, da imajo štirinožnega prijatelja, muco Megi. Z veseljem smo jim tudi zapeli. Opazili smo, da imajo ti ljudje v sebi veliko veselja in iskric upanja, kljub  zdravstvenim  težavam, ki jih tarejo. V šolo smo se vrnili veseli in polni prijetnih vtisov.

Učenci 1. c in učiteljici