Športnica leta Maša Medvešek, športnik leta Blaž Janc

Objavljeno: 27.02.2019 | Avtor: mlampret

V petek zvečer se je v sevniški kulturni dvorani odvijala prireditev Športnik leta 2018. Na njej so podelili priznanja za najboljšega športnika in športnico leta, za najbolj perspektivnega športnika in športnico, športno ekipo leta in športno prireditev leta 2018. Športna zveza Sevnica je podelila tudi dve jubilejni priznanji športnim društvom.

Jubilejni priznanji sevniške športne zveze sta prejela DBV Ippon Sevnica za 20 let delovanja in Rokometni klub Sevnica za 60 let delovanja. Priznanje za perspektivno športnico je prejela članica Atletskega kluba Sevnica Nika Dobovšek, priznanje za perspektivnega športnika je prejel član sevniškega strelskega društva Marok Aleš Mitja Janc, najboljša športna prireditev v letu 2018 je bila osnovnošolsko finale tekmovanja v rokometu v organizaciji OŠ Sava Kladnika Sevnica, najboljša šolska rokometna ekipa je bila prav tako sevniška. Naslov najboljše športnice je osvojila članica DVB Ippon Sevnica in članica slovenske kadetske ju-jitsu reprezentance Maša Medvešek, športnik leta je postal rokometaš Blaž Janc, ki igra v klubu na Poljskem.

Za ogled celotnega prispevka kliknite na spodnji povezavi!