Šolska prireditev “Znane zvezde imajo svoj glas in ples”

Objavljeno: 29.01.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

Nekaj četrtošolk v navezi s šestošolkami ob petkih pripravlja posebno šolsko prireditev, ki so jo poimenovale Znane zvezde imajo svoj glas in ples. V šolskem šovu se predstavljajo učenci od 2. do 5. razreda, ki so tako pogumni, da učencem podaljšanega bivanja, gostom in “žiriji”, ki jo sestavljajo predvsem šestošolke, pokažejo svoje talente. Nastopajo bodisi v paru bodisi kot posamezniki; nekateri plešejo, drugi pojejo, spet drugi pa združijo več talentov. Vsak petek se poslovijo od kakšnega nastopajočega: se mu zahvalijo, ga pohvalijo in povabijo, naj vztraja in izkorišča svoj talent; ostali se uvrstijo v naslednji krog. Odlični nastopajoči se bodo predstavljali še nekajkrat, naslednja prireditev bo že ta petek in naši učenci jo že težko pričakujejo.