Šola v naravi na Krvavcu

Objavljeno: 24.01.2018 | Avtor: Janko Sotošek

Na Krvavcu v teh dneh poteka zimska šola v naravi. Pod vodstvom učiteljev se 50 učencev 7. razreda iz OŠ Sava Kladnika Sevnica pridno uči smučanja. Vreme je čudovito, sončno, kljub jutranjim nizkim temperaturam mraza sploh ne občutimo.  V ponedeljek smo se gleda na predznanje smučanja razporedili v skupine, sedaj pa se že dva dni izpopolnjujemo tehnike smučanja. Odlična hrana nam daje energijo, ki jo koristno porabimo na snegu. Zavzeto spremljamo tudi vse rokometne tekme naše reprezentance in v navijaškem vzdušju pozdravimo  vsak njihov uspeh. Čas zelo hitro mineva, saj smo zaposleni z različnimi aktivnostmi. Jutri nas čaka še veleslalom, zvečer pa zaključna prireditev s plesom in že bo tukaj petek, ko se bomo po kosilu odpravili nazaj, v Sevnico.