Seznam šolskih potrebščin in ponudniki šolskih potrebščin

Objavljeno: 20.06.2017 | Avtor: Gordana Kenda Kozinc

Spoštovani starši,

ob zaključku šol. leta se porajajo vprašanja v zvezi s seznamom šolskih potrebščin za novo šol. leto 2017/18. Vse potrebne informacije lahko, tako kot ste to bili vajeni do sedaj, poiščete na spletni strani šole pod rubriki Aktualno ali Splošno – UČBENIŠKI SKLAD. Ponudbe posameznih ponudnikov za nakup šolskih potrebščin pa lahko najdete zgolj na policah oglasne omare v avli šole. V skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, ki je bila šolam posredovana 20. 8. 2013, morajo biti učenci izvzeti iz neposrednega nagovarjanja ponudnikov zavarovalniških storitev, obšolskih dejavnosti in podobnih vsebin z oglasno vsebino. Tako boste v tem šolskem letu kot tudi v bodoče do tovrstnih oglasnih vsebin posameznih ponudnikov dostopali le na policah oglasne omare v avli šole.

Hvala za razumevanje