PRVAKI ZNANJA 2019

Objavljeno: 13.02.2019 | Avtor: mlampret

V torek, 12. 2. 2019, so se  učenci naše šole udeležili državnega tekmovanja PRVAKI ZNANJA na OŠ Antona Martina Slomška na Vrhniki. Za našo šolo so tekmovali: Kristina Guček, Ela Falež, Jaka Kolman in Tomaž Urh. Tekmovanje je zajemalo poglobljena znanja iz različnih področij: zgodovine, slovenščine, matematike, likovne umetnosti, tehnike, biologije, fizike itd.

Vprašanja so bila zahtevna in po svojih najboljših močeh so se učenci borili za prenosni pokal, žal pa ga nam ni uspelo osvojiti.

Dragi učenci, pomembno je sodelovati, zmaga je le pika na i, zato že sama udeležba na državno tekmovanje predstavlja velik uspeh. Zaslužite si iskrene čestitke in želimo vam, da ste še naprej tako vedoželjni, sodelovalni in uspešni.

Mentorici: Patricija Redenšek in Gizela Škoda