PREDAVANJE ZDENKE ZALOKAR DIVJAK

Objavljeno: 4.09.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Vabimo vas na 1. skupno predavanje za vse starše učencev centralne šole in podružnic, ki bo v torek, 4. 9. 2018, ob 17. uri v jedilnici šole. Z nami bo dr. Zdenka Zalokar Divjak, ki bo predstavila VZGOJO ZA ODGOVORNO VEDENJE OTROK IN MLADOSTNIKOV.

Zdenka Zalokar Divjak je doktorica znanosti, predavateljica s področja psihologije in aktivna članica društva psihologov. Je avtorica številnih člankov in knjig s področja psihologije osebnosti, medosebnih odnosov, pomena komunikacije v izobraževalnem, svetovalnem in terapevtskem delu. Od leta 1986 vodi tudi doživljajske tabore.

Njeno predavanje se bo dotaknilo tem, kot so: opredelitev odgovornosti staršev, šole in otroka; kako biti dosleden v vzgojnih ravnanjih ter vzgoja učnih in delovnih navad.

Vabljeni k udeležbi.

Mirjana Jelančič, prof.