Povratna informacija uspešnosti reševanja nacionalnih preizkusov znanja v 6. razredu

Objavljeno: 6.06.2017 | Avtor: mlampret

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da boste lahko povratno informacijo uspešnosti reševanja nacionalnih preizkusov znanja v 6. razredu prejeli v sredo, 7. 6. 2017, od 16. do 18. ure, v prostorih naše šole. Ker želimo, da na podlagi skupnih ugotovitev skupno načrtujemo nove cilje za Vašega otroka, bomo veseli Vašega obiska. Želimo si, da pridete na vpogled skupaj z otrokom. S seboj prinesite kodo, ki jo je Vaš otrok prejel na dan pisanja NPZ. Doma pa lahko test že prej pogledate (navodila za dostop pozna vaš otrok).

Prosimo, da s svojim podpisom potrdite, da ste bili seznanjeni z obvestilom.

Če se boste vpogleda v NPZ udeležili, nam to sporočite, da se bomo lahko pripravili na kakovostno povratno informacijo o dosežkih vašega otroka (obkrožite).

S klikom na spodnji sliki si lahko prenesete in izpišete vabilo.