PLAVALNA ABECEDA ZA 1. RAZRED

Objavljeno: 11.03.2019 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani!

V  ponedeljek, 11. 3. 2019, bomo izvedli športni dan – PLAVALNA ABECEDA. Zbrali se bomo ob 7.20 pred šolo. Z nami gre učiteljica Hana Aupič.

Plavalno abecedo bomo izvedli v Hrastniku.

Učenci naj imajo s seboj nahrbtnik in v njem:

• 2 brisači (večjo in manjšo),
  • 1 kopalke,
  • spodnje perilo,
  • vrečko za malico (malico prejmejo v šoli),
  • vrečko za mokre stvari,
  • glavnik, plavalno kapo (deklice z daljšimi lasmi naj imajo s seboj elastiko za lase),
  • pijačo.

Priporočamo, da oblačila podpišete  in jih skupaj z otrokom pripravite v nahrbtnik.

V kolikor otrok slabše prenaša vožnjo in mu je slabo, naj zjutraj pred odhodom zaužije tabletko proti slabosti.

Jutranje varstvo poteka tudi ta dan po ustaljenem redu.

V šolo se bomo vrnili s prvim šolskim avtobusom na Studenec ob 13.30.

Kosila ta dan ni.

Kako bo potekal plavalni tečaj?

• Plavanje vodijo športni pedagogi – vaditelji plavanja.
  • Ob 8.45 pridemo v Hrastnik. Učenci naj imajo zjutraj kopalke že oblečene (obvezno pa morajo imeti s seboj rezervne kopalke in spodnje perilo). Ob prihodu v Hrastnik učenci pomalicajo. Sledi plavanje. Okoli 10.30 imamo odmor. Učenci si preoblečejo kopalke in imajo malico. Sledi plavanje do 11.50. Po plavanju se preoblečejo, si posušijo lase in sledi odhod iz Hrastnika.

Strošek športnega dne na učenca znaša 3.40 € (vstopnica za bazen), ki bo obračunan na položnici za prehrano. Stroške prevoza krije Občina Sevnica.

Lep pozdrav,

Erika Anzelc Intihar