PLANINSKI DNEVNIK

Objavljeno: 7.01.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Obvestilo!

V tem šolskem letu smo si zadali, da bomo skupaj – učenci, starši in učiteljice –  oblikovali planinski dnevnik. Z njim bi radi spodbudili aktivno preživljanju prostega časa in eden izmed načinov je pohodništvo.  Ob zaključku šolskega leta bi radi izdali knjigo – dnevnik, v katerem bo vsak učenec imel svoj list in na njem dokaz, da ste skupaj z družino obiskali bližnjo vzpetino. Dokaz je  nalepljena razglednica, fotografija ali žig.

Pred vami sta lista, ki jih po obisku vzpetine izpolnite in učenec/učenka ju naj prinese  v šolo.

Predvidoma v maju bomo organizirali še skupni izlet in skupna fotografija bo naslovnica našega planinskega dnevnika.

Hvala za razumevanje in verjamemo, da nam bo, dragi starši, z vašo pomočjo uspelo izpeljati projekt PLANINSKI DNEVNIK. Vse informacije so tudi na spletni strani naše šole.

Lep pozdrav in veselimo se skupnega uspeha,

učiteljice POŠ Studenec

januar, 2018